AK Parti Geçmiş Dönem Belediye Başkanları Toplantısı… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan mühim mesajlar

06.07.2022 19:51 Son Güncelleme: 06.07.2022 20:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:
AK Parti’nin temsilcisi olduğu kadim davamıza gönüller kazanarak katkı vermiş bir kadrosunuz.
Sizlerle burada bir arada gelmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Sizler belediye başkanlığı dönemindeki eserlerle adlarını tarihe yazdırmış kadrosunuz. AK Parti’nin demokrasi ve kalkınma devrimi, Cumhuriyet tarihinin en büyük atılımıdır. 
Ilkin şehirlerimizi değiştirdik, geliştirdik. Peşinden da 81 vilayeti ve bugün 85 milyonu aşan vatandaşıyla tüm ülkede zamanı bir dönüşümü yaşattık.
Nice seçim başarısını beraber yaşadık. Nice badireleri beraber aştık. Kurulan tuzakları beraber bozduk. Şeytanın bile aklına gelmeyecek yollarla önümüze kurulan tuzakları beraber bozduk. İnşallah meydanı başkalarının çöpüne hayranlık duyup kendi ülkesinin değerlerine nefretler bakanlara bırakmayacağız.  Dünyada pek azca lidere böylesine köklü, kaliteli, vefalı bir kadro ile yol yürümek nasip olmuştur. AK Parti Belediye hizmetleri ile kendisini milletine ispatlamış bir kadronun Türkiye’nin yönetime talip olması ile ortaya çıkmıştır. Tüm ülkede zamanı bir dönüşümü yaşattık. Geçmişte rahmetli Menderes ve Özal’ın başlatmış olduğu reformlarını oldukça daha fazlası ile hayata geçirmek bizlere nasip oldu.
 
“SİYASİ TARİHİMİZDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR”
Geçtiğimiz hafta meydana getirilen Çankırı Dodurga seçimleri, Anadolu irfanının bir göstergesi olarak siyasal tarihimizdeki yerini almıştır. Karşıcılık partilerinin tamamı 146 oyda kaldı. AK Parti yüzde 87’lik bir oranla seçimi açık ara kazanmıştır. Buradan Dodurga’lı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ortada düşünce verecek bir tablo olduğu açık. Vatanımızda siyasal değerlendirmeler hususunda akıl ve vicdan bir kenara bırakılmış. Ülkemizin ve milletimizin yaşamış olduğu sıkıntıyı sevinçle karşılayan bir tayfa oluştu. Meydanı başkalarının çöpüne hayranlık duyup, kendi ülkelerinin güzelliklerine saldıranlara bırakmayacağız. 
2023 SEÇİMLERİ
Türkiye 2023 Haziran’ında yapılacak yakın tarihinin en mühim seçimlerinden birine hazırlanıyor.
ENFLASYON MESAJI
Ülkemiz dünyanın en gelişmiş 10 ülke arasındaki seçkin yerini almaya her zamankinden daha yakındır. Ekonomide son dönemde ortaya çıkan yaşam pahallılığının insanımızın belini büktüğü biliyoruz. Asgari ücret, işgören ve emekli maaşlarına kadar yaptığımız düzenleme ile üstesinden gelmeye çaba ediyoruz.
İnşallah Şubat-Mart ile beraber enflasyonu denetim altına alarak yolumuza devam edeceğiz.
NATO GÖRÜŞMELERİ
NATO’nun kayıtlarına PKK girmiştir, YPG girmiştir, PYD girmiştir fakat hepsinden öte FETÖ bir terör örgütü olarak girmiştir.

Son Dakika Haberler